Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    válasz zsid #598 üzenetére

    1 miskánál többet nem szánnék autóra mostanság, ugyanis hitelhez én nem nyúlok az tuti. Még erre a pár évre amíg ebben a pöcegödörben maradok jó lesz ebből a kategóriából is valami, után meg vissza se nézek. (Remélem.) Viszont mégis előrelépés lenne a mostani 260k-s fapados buzukihoz képest, merem gondolni. Viszont amit hobizoli is írt az ő verziójában (Punto GT) megvenni egy romot és újjáépíteni nem játszik, mert komolyabban kellene hozzá érteni, nekem pedig ehhez nincs semmi előképzettségem.
    Mindig szívesen tanulok új dolgokat, de valahogy ebben a pillanatban nem fogott el a vágy, hogy a majdani autóm (mert nem másodiknak, hanem e helyett lenne majd) ott áll a szerelőnél ki tudja meddig vagy nálam a garázsban és várja az alkatrészt, közben meg kellene ugye mert azért van. Mellesleg komolyan érdekelne, hogyan legalizálhatja valaki a motorcserét oly egyszerűen, nekem mindig kicsit demonizálták a magyar bürökráciára jellemző papírozás-szopás miatt.

    Itt nézegetem egy ideje a Focusokat... háát.. egyszerűen nem látom meg bennük a szépet. :S Valahogy mindig is a kicsit szögletesebb autók tetszettek, ez a 2000-től jellemző mindent kerekítsünk le mert az a követendő dizájn nem jön be.

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák