Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alázógyík

    őstag

    válasz Rhino666 #201022 üzenetére

    Szerintem te ezt már eldöntötted, hogy abból valamelyik kell neked.
    Minden más időpocsékolás. Sok szerencsét hozzá. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Rhino666 #201022 üzenetére

    sogornak van egy F11 335XD-je, tavaj marcius ota ugy ment ra eddig 2.3millio, hogy a vezermulanc, diffi+valtoolaj, fek stb cseret (=nagyszerviz) itt csinaltatta meg magyarorszagon, mert ausztriaban 2x annyibol allt volna meg ugyanez... ha ezt is ott csinaljak meg rajta, akkor mar siman 3millio felett lenne
    7 millioert vette az autot

    erted...megerte elhozatnia ide trailerrel az autot a svajci hatratol meg visszavitetnie, ami onmagaban volt 400k-s pluszkoltseg volt, mert meg ezzel egyutt is a osztrak arajanlatok alatt maradt


    amikor ott voltam a szervizben "atvenni" az autot, bizonyos adozasi khm okossagok miatt kp-ban kifizetve :DDD , azon beszelgetetett ket szerelo a munkafelvevovel kozben, hogy mar 6 millional tart az egyik ott levo X5, es meg mindig bedobja a hibakodot, szoval hivja fel a tulajt ujra, hogy mi legyen a tovabbiakban azzal

    torott autokat is javitanak ott, szoval abbol kifolyolag is lehetett ez a hiba azon, de azert akkoris...
    es ez nem markaszerviz volt, hanem csak egy erre markara specializalodott maszek




    szerintem nem akarsz ilyen autot magadnak
    ezeket azoknak talaltak ki, akik forintban kifejezve boven 7 szamjegyu osszegeket keresnek nettoban havonta, ami nem is feltetlenul 1-sel kezdodik
    olyan lazan bele lehet szaladni a premimuokkal 7 szamjegyu javitasokba, hogy csak pislogsz
    ezeket nem csak megvenni volt presztizs ujonnan, hanem tizenevesen fenntartani is azok


    foleg hogy ezeket leginkabb cegek vettek/bereltek felsovezetoik popsija ala, akik le tuldjak koltsegelni nullara adoalapbol ezt, azaz igazabol nekik nem kerul semmibe, maganszemely kevesbe vett ilyet maganak
    max vmi str..i, öööö testnevelesi tanacsado

    :DDD

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák