Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Kornel #142367 üzenetére

    Többen felhívták rá a figyelmem, hogy ne csak érzelmi alapon döntsek a kérdésben. Kicsit kiléptem a szituból, és rájöttem, hogy igazuk van. Nem mellesleg az időközben a kissé eldurvult párbeszédet sikerült konszolidáltabbá tenni, próbálunk valamilyen win - win helyzetet keresni (már amennyire lehetséges) Ha az eddigi megállapodás mellé kapunk olyan ajánlatot, ami részben kompenzálja az elszenvedett kárt, akkor meg fogom gondolni ezt is. Az, hogy Toyotát veszek, még korántsem biztos, de már nem vetem el a lehetőséget. (Az esetig nem volt gondunk a márkával, nem véletlenül lett mindkét családi verda Toyota) Annyira viszont nem sikerült túllépni rajta, hogy az Ave -t csináltassam meg - pedig lassan az lenne a legolcsóbb megoldás.

    (#142368) runner 125: Igen, inkább RX, mint NX, de szerintem még az RX -nél is szögletesebb. Az biztos, hogy a Lexusokkal bepróbált -és bejött - utat követi, tényleg üde színfolt a palettán. A Juke nekem kicsit túl van tolva, de ez olyan egészségesen pimasz - meglepődtem, de megvett a megjelenésével. Mondjuk a 18 -as pacskerek alatta az kicsit túlzás - nekem. (egy Exe verziót volt alkalmam látni) A középkonzol is érdekes - de pont ez a formabontás lényege.
    Nekem nagyon nem tűnt kicsinek belülről, be ugyan nem ültem, de azért szétnéztem a belsejében is - remélem, ha megyek az Aurisokat próbálni, ezzel is tudok menni egy kört :K

    (#142370) rbalint88: Mindent megnézek, mielőtt kiadok ennyi pénzt :K
    Az ízlésről írottakkal tökéletesen egyetértek - így voltam én pl a Juke -al, pár kollégám pedig a rajongásig belezúgott (vettek is egyet). Na, én azt nem értem... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák