Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoo8800

    veterán

    válasz w333 #128032 üzenetére

    Hát ez az ... pont ettől félek én is, de a 23 éves Vectra sem lesz már fiatalabb !

    Ne feledd, német szívóbenzin = örök élet + 1 nap ;]

    rip and tear, until it is done

  • tboy93

    nagyúr

    válasz w333 #128032 üzenetére

    Én 700-ért nem kaptam normális 1.4 6gen civicet :U Olcsóbb egy normális G astra, a 6g civic nagyon túl van hypeolva. (mondom ezt hondásaként)

    Egy jó vti 1.2M+

  • roberto211

    őstag

    válasz w333 #128032 üzenetére

    Nem tudom.......En is nézegettem opeleket annak címén huhh de olcso de jó ,megbízható és a többi és a többi kipróbáltam nézegettem gastrakat mentem is vele de nagyon kevés azbaz Opel amibe jol érzem magam és nem kap el a 80as évekbeli "onlyfullblack" hányinger érzés.

    Ugye autóvasarlasba vagyok (voltam) ,gasztranal az a kemeny full betonjellegu műanyag a terdkalacsom masszírozza minden egyes katyunal,ülések épphogy elmennek ,belul hiaba h 2000-2002es volt kb 2fokkal éreztem magam komfrotosabban mint a regi gls suzukimba,vezetési élmény kb hasonlo ,beltere 6-900ezres vetelara ellenere retro ,legokellegu es kb semmi dizájn. Ma b zafira taxi 310e km, 70nel csörög zörög csattog,menetzaj kb par fokkal volt csak jobb mint anno suzukimba,belul recseg ropog a kárpit,csomagtartónal allandoan zörög valami. Tehat nem bánom h nem.opel lett. Olyan autóik vannak h semmi élmény nincs maga az embernek. Es amennyit elkernek egy opelert annyiért mar lehet venni komfortosabb szebb jobb nagyobb kényelmesebb autót.

    Lehet mondani azert h persze mert taxi volt. Es ?? 3napja taxizok , az idősebb focus,a 1x eves 406, illetve a 370e km el megtöltött oktávba semmi ilyesmit nem tapasztal az ember.

    Ezért mondtam azt h lef*som a híresen nagy megbízhatóságot bleultem egy 2002es ferdehatu Renault Laguna II 1.8 16v be es első látásra szerelem volt. Ha minden okés akkor a napokban veszem át. szép,komfortos,felszerelt,meg 100nal 3asba is halkan tudtál beszélni,ülések mint egy fotel pedig nem vagyok kicsi munez tudja. 2m,100+kg. Es erre esett a választásom. Dragabb lesz ha lesz vele valami de legalabb szeretni fogom es élvezni fogom a vezetését. 406 is nagyon jo autó én inkább azt vennék a helyedbe. Nem egy tulhypeolt regi opelt.

    Renault is az also-kozepbe tartozik de egy gastra laguahoz vagy 406hoz vagy kat.tarsaihoz kepest sehol nincs.

    Óll: Ha mar nalam lesz a Laguna lovok majd kepeket ;)

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák