Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandy85

    csendes tag

    sziasztok!

    kinéztem tesztek alapján egy videókártyát amihez ajánlottak egy konfigot nekem.

    Alaplap: ASROCK Alaplap S1155 Z77 Extreme3 Intel Z77, ATX
    Processzor: INTEL CPU S1155 Core i3-3240 3.4GHz 512kB L2 Cache, 3MB L3 Cache BOX IGP
    Memória: KINGSTON Memória HYPERX DDR3 8GB 1600MHz CL9 DIMM (Kit of 2) XMP
    Videókártya: Sapphire Videókártya PCI-Ex16x ATI HD 7850 2GB DDR5
    Táp: CHIEFTEC Tápegység A80 series 550W, 12cm, 20+4 OEM

    Full hd tv-re szeretném rákötni.véleményt szeretnék kérni,hogy mennyire életképes az ötletem.esetleg olcsóbb alkatrészt ha tudtok ajánlani amivel ennek az árát tudom csökkenteni,viszont ki tudom hajtani azt megköszönném.

    előre is köszönöm!

  • bandy85

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hozzáértők segítségét szeretném kérni gép összeállításhoz.
    Új szgépet szeretnék venni,leírom mire használnám és pár támpontot.
    Amire kellene a gép: alkalmasnak kellene lennie több grafikai szoftver,alkalmazás zökkenőmentes egyidejű használatára,(pl adobe programok,mellette futna firefox 40ablakkal megnyitva meg twitch,meg spotify.Na jó a legfontosabb,h PS,Illutrator,Premiere Pro egyidejűleg.) és persze játék,high beállításokkal(world of warcraft,Valheim,R6,Escape from Tarkov,RE.Cyberpunkot nem kell,h vigye😀) Streamelni nem fogok,ilyennel nem kell számolni.
    Ugye a nagy kérdés a videókártya,főleg mostanság.Na itt vesztem el.😂 Ár/minőségben nem tudom melyik lenne a jó.
    500gb-1tb ssd és 16gb ddr4 ram jó lenne,de hajlandó vagyok leadni ezekből az igényekből,mivel az anyagiakban nem akarok elszállni.
    A nagyon max amit kiadnék magáért a gépért az 300ezer ft.

    Előre is köszi.

  • bandy85

    csendes tag

    válasz palfitom #164124 üzenetére

    Ezt szomorúan hallom.😔
    Akkor kb mekkora lenne az az összeg amiből ez kivitelezhető?

  • bandy85

    csendes tag

    Sziasztok!
    Gép vásárlásában szeretnék segítséget kérni tőletek.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Leginkább Adobe programok (Illustrator,PS,Premiere Pro,After Effects). Játék kb R6-ban és WoW-ban kimerülne.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Semmilyen
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    mindenre (úgy gondolom,h 16gb ram és min. 500gb SSD azért nem ártana.)
    4. Mennyi a kereted rá?
    max 400ezer ft a gépre + monitor
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Monitorra is szükségem lesz majd.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Nem vagyok elkötelezett és speciális igényeim sincsenek.

    Esetleg még egy Dell G15 laptoban gondolkodnék,de az nem tudom mennyire lenne alkalmas fent említett célokra.(és ez egymásik topik tudom :) )

    Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák