Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petike2014

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!

    Gépcsere előtt állok és szeretném kikérni a nálam jobban hozzáértők, az aktuális napi dolgokkal tisztában levők véleményét. Minden vélemény, javaslat érdekel. Nem vagyok sem amd sem intel sem nvidia párti.

    A gépen keveset tervezem játszani viszont akkor magas részletességgel tenném (full hd, aa és af nékül). A többit feladata mind ez alatti teljesítmény igényű tehát ezzel meghatároztam,hogy mire is kellene.
    Alkatrészek terén csak a gép kell maga, a monitor,perifériák megvannak már mind. A gépre magára 200e Ft körül összeget szánnék (a 215e pl még nem gond ha pont olyan alkatrészre kell elkölteni ami jóval tartósabbá teszi, jóval több teljesítményt ad).

    Amit én kinéztem és jónak ítéltem magamnak a következő:

    asrock h77m itx
    intel i3 3220
    2x4gb corsair 1866 cl9
    hd 7850 2gb
    cooler master advanced 120 itx
    fsp aurum gold 400w
    asus dvdrw
    seagate 1tb 7200.14
    samsung 120gb ssd

    Köszönöm és várom a jelzéseiteket.

  • petike2014

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!

    Gépcsere előtt állok és szeretném kikérni a nálam jobban hozzáértők, az aktuális napi dolgokkal tisztában levők véleményét. Minden vélemény, javaslat érdekel. Nem vagyok sem amd sem intel sem nvidia párti.

    A gépen keveset tervezem játszani viszont akkor magas (max vagy a közeli) részletességgel tenném (full hd, aa és af nékül). A többit feladata mind ez alatti teljesítmény igényű tehát ezzel meghatároztam,hogy mire is kellene.
    Alkatrészek terén csak a gép kell maga, a monitor,perifériák megvannak már mind. A gépre magára 200e Ft körül összeget szánnék (a 215e pl még nem gond ha pont olyan alkatrészre kell elkölteni ami jóval tartósabbá teszi, jóval több teljesítményt ad). Előnyben részesítem a miniITX vonalat de egy pici micro atx-től nem zárkózom el, atx semmiképpen nem kell! Minimum 2 év garancia legyen az alkatrészekre (2 év múlva cserélném kb).

    Köszönöm előre is a segítő válaszokat.

  • petike2014

    aktív tag

    Üdv Urak!
    Szeretnék egy kis segítséget kérni. Általános használatra, néha FHD játékra melyik lenne a jobb a kettő lehetőség közül szerintetek, és miért?

    A10-6790K APU

    vagy Intel G3420 + 6850 1GB DDR5

Új hozzászólás Aktív témák