Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz Isual #9632 üzenetére

    Szerintem a procihűtő felesleges. Nem tudom mennyire csökkent a minőség, de a p4-esem gyári hűtője még mindig szinte hangtalan... RAM-on gondolom 4 ezret lehetne spórolni, ahogy alaplapon is egy-kettőt... ezt a cirka 14 ezret rá is dobhatod, jobb proci vagy vga, ahogy az erőviszony megkívánja, ezt mások jobban tudják.
    AMD nem jó? Te mégis mit beszélsz? A 650-es nem lesz kicsit sok az i3-hoz? Inkább akkor a 14 ezret költsd jobb procira, pl. Ivy Bridge, és ahhoz már vehetsz új nvidia kártyát, ha az a mániád/az a jobb...

    Venti témába nem írok, ezt a kérdést majd én is fel fogom tenni. Most az is szóba került, hogy dvd író alá pár ezer forintért egy szabályozót lehetne venni, és arra többet is lehet kötni, valamint egy mozdulattal fel lehetne tekerni őket...

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

  • horush

    addikt

    válasz Isual #9632 üzenetére

    F7PRO rev2-t ne vegyél, ennyit nagyon nem ér, max. 5k-t. 1k-val drágábban van freezer 13 pro is, azt vedd. Bár én inkább el lennék először a gyári hűtővel, nem olyan rossz az, s akkor beleférne i5 is (2300 bőven jó, bár hogy mire kell a gép, azt nem írtad..).

    RAM: legolcsóbb 8GB kit is ugyanolyan jó.

    VGA: ennyiből aprón kapsz garis gtx560ti-t is, vagy újonnan nem ti-t.

    ventik: F12 PRO PWM az hátra való, mert van ilyen kerete, s csak kifelé szívóra lehet beállítani. Máshova a simából vegyél. PWM ventiből bármennyit egymás mellé köthetsz, bár én inkább egy ilyet javaslok, segít a kábelezésben, valamint, ha a ventik kábelei túl rövidek, azt a problémát is megoldja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák