Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz membrandj #66708 üzenetére

    Köszönöm Neked is és Otto14-nek is! Azt írod: "Chieftech pedig ctg-500, de egy 270x mellé már a 2 ága miatt az is necc". Viszont én azt olvastam, hogy az R9 270X kettő tápcsatlakozót igényel, ezért kértem ilyen tápokra javaslatokat, mert ezt nem írják sehol. Ugyan olvastam, hogy valakinek nagyon begyorsult két kártyával, de nem ezért kérdeztem, és az után, amit írtál, nem is éri meg. És csak PCI-Express 3.0 csatlakozós alaplap jó hozzá. Ez azt jelenti, hogy USB 3.0-nak kell rajta lennie, és akkor jó lesz hozzá? Közben észrevettem, hogy az alaplapoknál írják, hogy például: "2db DDR-3 1600-1333MHz (16GB)". Ez nyilván nem azt jelenti, hogy ennyi RAM-mal rendelkezik a kártya, hiszen akkor nem kéne rakni hozzá, hanem azt, hogy csak ennyivel lehet maximálisan bővíteni, vagyis 16GB-tal. Az "1600-1333MHz" pedig azt jelenti, hogy 1333MHz alatti és 1600MHz feletti memóriákat nem érdemes beletenni, mert úgysem bírja ennyivel vinni? (Furcsa, hogy mindig a nagyobb számmal kezdik.) Csak azért kérdezem, mert a legújabb játékok ajánlott processzor-frekvenciaigénye egyre nagyobb lesz (4 magon Dark Souls II 3100MHz, Daylight 3400MHz, Watch Dogs 8 magon 3500MHz). Jó, hogy ez nem a memória sebessége, de nem az lenne az ideális, ha a RAM sebessége összhangban lenne a processzoréval? Vagy akkor miért ad ki a játékosoknak a Kingston egyre magasabb frekvenciájú HyperX-eket, és melyiket érdemes megvenni? Jobb 4 darabban berakni a memóriát, mint kettőben? 1TB-os Toshiba HDD megbízható?

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák