Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buci21

    addikt

    válasz Zsivaagoo #46384 üzenetére

    A CTG-500-al Haswell alatt voltak gondok amikor abba az új mélyalvásba esik a rendszer, és 0-ra terheli csak a tápot, akkor kifagy. Corsair CX 430 vagy pl FSP Raider 550 tutibb :D

    szerintem am kb így reális:
    Asrock B85-M ITX - 25K
    Core i5 4570 - 50K
    Cooler master gemini II - 8K
    2*8gB DDR3 - 33K
    COOLERMASTER RC-120A-KKN1 Elite 120 Advanced - 14K
    GTX 760 Gainward Phantom - 74K
    Samsung 840 120GB - 24K
    FSP Raider 550 - 15K
    Toshiba 1TB HDD - 15K

    össz: ~257K de m-ITX azaz pici :D

    [ Szerkesztve ]

  • Sokimm

    senior tag

    válasz Zsivaagoo #46384 üzenetére

    Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat, és most reagálnék. :P
    Ez az én véleményem, hogy az asus lapok (régi motoros vagyok, nem tudom miben változott az újabb felhozatala), de s775 lapoknál eléggé (és az alatt) szétégtek (konkrétan leégett a bridge...), és ezért félek asus márkát ajánlani. (nekem is volt asus vga-m, ami nem égett le, de a maga 100+ os árával eléggé fájt, hogy átlagon (az addigi kártyáimhoz képest) felüli hőmérsékletű volt. :\ (az asrock-ról pedig azt hallottam, hogy az asus maradékából teszik össze, ezért a minőség "jó", és épp ezért az asus minőséget érinti, de az ára jobb. Ez igaz volna? :) )

    Vga, és mb területén nekem annó nagyon bejött a gigabyte, meg szemeztem az msi-kkel (de ez is csak laikus "szeretem" dolog, ezért meggyőzhető vagyok a buta nézeteim miatt! :) ), de nem lett belőle semmi. Mért pont asus-t ajánlotok? (akik azt ajánlják)
    És van-e más alternatíva hasonló áron, teljesítményben?

    A méreteket illetően utána kérdezek, hogy csak "atx", de szűkösen, vagy más alternatíva is belefér-e neki, persze fontos lenne, hogy később egy esetleges bővítés, vagy meghibásodás esetén ne legyen "szűkös hely" (vagy be se férjen) egy új vga, vagy hangkártya, ezért kérdezném, hogy ez a m-ITX forma belül "tágas"? (láttam képeket róla, de nem tudom, hogy egy "nagy" hang, videó-kártya beleférne-e... :\ :) )

    Hangkártyát illetően is utána kérdezek, hogy hobbi keverés, vagy rádiózáshoz kellene-e. :D
    A többi hasznos infót már jegyzetelem, azért nem is reagáltam azokra a dolgokra. :P (köszönöm eddig is)

Új hozzászólás Aktív témák