Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz pifu76 #29802 üzenetére

    Akkor bocsánat Uram :D
    Tessen megnézni a bácsi, azaz nézd meg itt a ph!-n a teszteket, szerintem egyértelműek. Nem rossz az az amd magasabb árkategóriában, de minek vennél olyat, ha az intel jobb?
    Asrock alaplapból vannak jobbfélék is, én pl. egy Z75 pro3-ba fektettem a magam szerény kis 3570K-ját :D hd4000-res apu-val elvagyok, most a SpellForce-ot játszom, hatalmas nagy játék, ötletes, változatos pályák, és van még egy rakat régebbi játék a polcomon. Mondjuk Sacred Underworld-öt nem épp legjobb ablakban játszani, de hát ez van :D

    szerk.: de most komolyan, hogy áthúzzak másik végzettségem felé, én játszanék a régebbi játékokkal, ha még nem tetted volna meg, hd4000 még a Skyrimot is elviszi min. felbontáson, a pénzt meg bankba tenném, új bevitt pénzekre már van 7%-os kamat, ami rohadt jó, ahhoz képest, hogy átlag 3-4%-ot adnak maximum, hála a jegybanknak... Szóval amíg a bankban kamatozik egy nagyobb félretett összeg, amit akár autóra is tehetsz, meg amúgy is, előrelátó embernek kell hogy legyen fél évre elég tartaléka, ha úszik a meló pl. Ehhez hozzácsapod a vga-ra szánt pénzt, így később megveszed ugyan azt a vga-t, mint most vennél, csak olcsóbban. Vagy pedig jobbat veszel. A vga fog úgyis először cserére szorulni... Persze ízlések és pofonok, ha azonnal új játékokkal akarsz játszani, akkor jó lesz az a 7870 :D

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák