Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz baidu #21561 üzenetére

    Tehát Zalman Z9 vgay FD3000?

    Az U3-ason csak hátra dugós USB3 csati van, én nem erőltetném. Vegyél sima Zalman Z9-et 16k-ért, vagy több ventis plexis, ventiszabályzós, digi hőfok kijelzős Z9 Plus-t 18k-ért. Ezekbe vehetsz külön széles belső USB3-as modult (van ebből 3.5 colos is), amivel lehet usb3-ad is, korszerű, alaplapra dugható.

    Az FD3000 is egy frankó ház. Hőfok ügyileg még nem teszteltem. Jó pár hónapja h beszereztem már egyet, de nem sikerült még letesztelni. Most sem biztos h le lesz, mert Trinity-t szeretnék bele tenni, nem i3-at, de ki tudja, lehet holnap de. i3, du. meg Trinity:) Mi bajom lehet? ;] Amúgy a Fractal Define Mini és az Arc Mini annyira azért nem remekel hűtésben, de nem összehasonlíthatóak, mert az Arc Mini és a Define Mini is mATX, utóbbi ráadásul hangszigetelt is. Az FD3000 meg ATX. Egyébként porszűrő nem nagyon van benne, csak itt ott és USB3-at sem tud. Viszont szerelhetőek a PCI hátlapjai és neki is van, bár hátlapi venti szabályzója.

    Én a Zalman Z9-et nagyon szeretem, magamnak viszont nem venném meg, mert elöl és nem felül vannak a csatlakozói, azt meg nem szeretem, mert padlód van a gépem, ha van, de általában nincs:)

    USB3 nekem jelenleg nem kell, szóval én a kettő közül az FD3000-ret választanám, de porszűrő kell bele néhány. Amúgy 16k-ért a Zalman Z9 jobb vétel szerintem, az FD3000 az van 19k is, az FD-k kicsit túl vannak árazva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák