Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz weres25 #20087 üzenetére

    Szerintem nyugodtan nézhetsz újabb alaplapot is, nem kerülnek sokkal többe, de lehet hogy ugyan ezen az áron kapsz.
    Nyugodtan vegyél 1*4 gb-ot, de amilyen olcsóak a ramok, talán a nyolcat is meg lehetne pályázni, hátha drágul, volt valami ilyesmiről szó. Persze ha árban nincs nagy különbség. 1333 mhz-es bőven elég, ha olcsóbb, igaz az új ivy már ki tudja használni, de elvileg olyan sokat nem számít. Járj utána, mennyit számít.
    Mire kell a gép? Ilyen árban már tuningos amd-t is kaphatsz, az igp-je sokkal jobb, pl. a lejjebb említett A10-es. Szintén nézz utána, lassan talán lesznek tesztek is, ott aztán meglátod, hogy amire használni szeretnéd, azon a területen melyik a jobb.
    Pendrive-ról elvileg elindul. De a linux cd-ről biztosan fut, ha pl. csak a netezés a cél.
    Tápnál meg ugye kérdéses, elég hosszúak-e a kábelei...

    Teseract, keress rá mi a minimum gépigénye, de aki egy éve ezt rakta össze, az nem tudom milyen informatikus... oks, lehet olcsó volt, de akkor is...
    Ha ddr2-es ramot tett bele, fejleszteni már biztos nem tudod, de ennyiért amennyit rászánsz, már bőven belefér egy új gép is, azon hasítani fog a program, meg úgy általában minden :D

    t.gergely. Dual channel egy ideje már nem számít... de a 2000mhz-s ramot szeriti az amd :D vagy lehet nem, nem tudom hirtelen.
    Ja, blue helyett green vinyót vegyél, érdekes, de gyorsabb :D igaz, ez az önszabályzó fordulatszám nem tudom mennyire letesztelt újdonság... de elvileg gyorsabb, és tesztek alapján is.

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák