Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz sketchifun #18607 üzenetére

    Annyira talán nem... 120 ezerből azért el kell gondolkodni, mit vesz az ember...
    Szerintem ha csak erre kell, amit leírt, nem éri meg többet rákölteni, hiába lesz gyorsan, nem használja ki az user, vagy 140-160 ezerből vesz intelt, a hd2000-res is elviszi a fullhd filmeket, azt csak egy p4-es nem bírja el kb. :D Jó, a +20 súlyosnak hangzik, de 16gb ram már +10 ezer minimum.

    Én az elöbb számolgattam, gondoltam beleférne egy jó kis ház (20 ezer körül), de nem... arra jutottam, hogy valamin fogni kéne... pedig a 25 ezer forint az A8-as prociért annyira nem sok...
    130 ezerre jött ki, aztán még lehetne jobb is...
    De ennyi erővel lehet pentium G, vagy mi most az alja sorozat, az is bőven elviszi a hd filmeket. Egyedül konvertálásnál lehet bajban.

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák