Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz ZS3NI #127527 üzenetére

    már kb egy fél éve lassan hogy így felmentek az árak, mindenki telefont gyárt :DDD és a drágaságos telefongyártók felvásárolták(ják) a ram chipeket, állítólag ez miatt keletkezett ez a történelmi mélypont a memóriapiacon... és úgy néz ki marad is ez az állapot... az emberek miért ennyire mobilbu*ik, van egy kis szabadidejük már nyomkodják, piszkosul megváltozott a világ, csak sajnos hátrányára
    egyszer még anno szaktanárom mondta hogy monitorfejű az osztálytársam, mert sokat gépezik, akkor frappáns lenne telefonfejűeknek nevezni mostantól aki ráfügg a mobiljára :DDD ez még durvább most mint az amit amúgy is divatos "kockák" műveln(t)ek

    és az se semmi hogy a leggagyibb ramok kezdődnek 60tól, egy 16gb 3800as ramért meg elkérnek 100k-t, én is a fejemet fogom, mert gépépítés előtt állok, de így nem fogok ffs - pár hónappal ezelőtt még én sem gondoltam volna hogy többszörösére drágulnak :U

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák