Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roba

    tag

    válasz deja vu #114356 üzenetére

    A ház nem tartozik drága kategóriába, viszonylag könnyű súlyú is. Nem kell bele led, se más vizuális efekt, nem azt nézegetem. Vannak jobban csengő házmárkák drágábban, nem biztos, hogy annyival jobbak. Elégedett vagyok vele. Annak ellenére,hogy 120 mm-es ventilátorok beszerelésének van helye gyárilag, módosítás nélkül a ház tetején lévő 2 db. ventilátorhelyre biztosan 2db. 140 mm-es ventilátor is beszerelhető, ha az apró pozitív dolgokat nézzük.

    A Corsair memóriákat hogyan tudod használni, ha nem férnek a hűtő alá? Memória kérdésében nem vagyok előrébb.

    A ház külső szélessége 190 mm, ami belül valamivel kevesebb. Jelenleg egy Arctic Freezer 13 Pro hűtőm van, ami 134 x 96 x 159 mm. Gondolom a 159 mm az a magassága lehet, akkor nem lehet gond a Noctua D-14 160 mm-es magasságával, max. a többi méretével?

    Corsair LPX 16 giga 2133 MHz CL13 mennyivel tud kevesebbet a 3000 mhz-es CL15-nél (nem az olcsó kell, hanem a jó)?

    Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

Új hozzászólás Aktív témák