Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisbocs06

    tag

    válasz azazbeza #84142 üzenetére

    Szia ! Nekem ilyen Asrock Ab 350m pro4 lapom van pont r3 1200 cpu-val .Egy alap tuningot simán bir .A gyári 3100mhz ről 3700mhz re gond nélkül lehet emelni feszültségemelés nélkül.A 3800mhz hez kell már feszültséget emelni . A gyári 1.8500V helyett nekem 1.2125V on stabil 3.8ghz .A 3900mhz hez már 1.3V körüli feszültség kell így azt már felesleges mert annyit nem javul ellenben sokkal több feszültség kell hozzá.Nekem nem a gyári hűtés van hanem egy Cm Tx3 amivel prime95 alatt sem nagyon megy 60 fok fölé .Alapon olyan 30-35 fok .Az alaplap "Biosa" könnyen kezelhető , a bios frissítése nagyon könnyű vagy egy letöltött win alkalmazás vagy egy két kattintás biosból csak legyen internet rácsatlakoztatva .Én crucial memoriát vettem hozzá , olyat ami nem volt rajta az alaplap qvl listáján de szerencsére működik és tudja is a 2666mhz et .

    Gyakran előfordul olyan hogy az alaplap hivatalos oldalára felkerül egy új Bios majd azt valamiért eltávolítják ? Felraktam szinte megjelenés után a 4.10 es biost de most valamiért csak a 3.30 as elérhető hivatalos oldalon ?

Új hozzászólás Aktív témák