Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz xtevo #44658 üzenetére

    Xtevo - Pedig kitűnő ár-értékű komponenseket ajánlottam... Na mindegy...
    (Nem értem az embereket, a múltkor is összeállítottam egy nagyszerű 2011-es konfigot HTPC-nek hatmagos CPU-val és 7970-es VGA-val, de valamiért nem voltak elragadtatva... Lehet, hogy Nvidia-s VGA-t kellett volna ajánlanom :F )

    Miklosss2012 - A topic elsődleges célja a szórakoztatás, csak nagylelkűen eltűrjük, hogy néha alaplapokkal kapcsolatos kérdésekkel zaklassanak minket...
    (Nocsak, "vár" voltam, és "hegy" lettem... Adjátok vissza a köveimet! :O )

    Bluyoo - " ...megkövetem... " - Így mindjárt jobban érzem magam, ez a szó egy kis "követ" is tartalmaz... Javaslom, hogy kompromisszumos megoldásként ezentúl írjuk így: "mAHRENBURG"

    Pepusos - Az én véleményemet meg sem várod? Szerintem ezt a lapot válaszd!

    BomiBoogie, Bluyoo - Itt a remek alkalom, hogy megalakítsuk az Etikai Bizottságot! Az első ülés első napirendi pontja az legyen, hogy kinyilatkoztatjuk, hogy nem csak BomiBoogie, hanem természetesen Bluyoo is tévedhetetlen! Azonban ez nem lesz kis feladat! Először is meg kell semmisíteni az összes eddig kiadott Légy jó mindhalálig-kötetet, majd újra ki kell adni , de a Nyilas Misi nevet mindenhol Nemecsek Ernőre kell cserélni, s be kell illeszteni egy fejezetet, amiben büntetésből kis betűvel írják a nevét...

    [ Szerkesztve ]

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák