Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badash

    újonc

    Sziasztok.

    Nálam is elő fordul a micro szaggatás.Ugyan nem minden játéknál, de pl.:Lol,smite,Alliance of valiant arms fut szép fps-el és egszercsak kb. 1-2 másodpercre le ugrik az fps és be szaggat,ez legtöbbször harc közben jelenik meg de harcon kívül is.Még friss állapotában is ugyanígy előfordult ez a lagg.GTA5 nél nem vettem észre és még néhány singles rpg játéknál sem.Gondoljatok egy 300ks gépre i5 procival gtx 760as 2gb videó kártyával.Van SSD-m is és képzeljétek el gondoltam egyet,át telepítettem az egyik játékot az SSDre és megszünt a micro szaggatás.A többi játékot is át telepítettem és azoknál sincs micro szaggatás.Itt a HDD körül lessz valami gond, nem tudom mit nézehtnék meg rajta, ezért kérem a ti segítségeteket. :)

    Testvérem vett egy ugyan ilyen gépet ezekkel az alkatrészekkel viszont i7,gtx 970 4gb,stb. Nála nincs micro szaggatás a HDD-n.

    Unokatestvérem vett most laptopot szintén i7 gtx 960 4gb... nála pedig elő fordul a micro szaggatás.

    Nem olcsók ezek a vasak és nem is ezek a legfontosabbak az életben de kellemtlen hogy ennyi pénzért nem azt kapjuk amit vásároltunk.

Új hozzászólás Aktív témák