Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Khelben #26498 üzenetére

    A 'ha' szócska itt nem működik. Attól, hogy még nem történt meg, lehet holnap sikerül valakit elgombáznod. Ez nem magyarázat, nem is lehet az. Elég felelőtlen viselkedés és gondolkodás. Látod, erről beszéltem. Az olyanoknak a legnagyobb a bagólesőjük, akik a városban tudtukon kívül közvetetten másokat veszélyeztetnek. Olyanokat, akik nincsenek megvédve ez ellen, gyalogosok, biciklisek, kutyák-macskák... De ha valaki olyan helyen megy maximális sebességhatár fölött, ahol csak másik autó fordulhat elő ugyanabba az irányba, és háromszor szélesebb az út a manőverekre, az egy közveszélyes őrült, szerintük, közben ők annyira elvannak foglalva a másikkal, hogy észre sem veszik mit művelnek. Ebben a tévedésben élsz Te is, de legalább most lekerült az a bizonyos lepel.
    Az ilyen embereknek három csoportja van. Azok akiknek nincs autójuk a nagyobb sebességhez, és városban élik ki a versenyzői szellemüket. Azok akik félnek a nagy sebességtől, csak 90-ig érzik magukat biztonságban, de azt megfutják lakott településen kívül-belül. És vannak azok, akik álszentek...na ezek jelentik a legnagyobb veszélyt a 3 csoport közül.

    mod: Majd ha 200 -nál a pályán velem történik ilyen, akkor mi is újra előszedhetjük az én eseteimet. Annyi különbséggel, hogy míg Te kioltod másnak az életét, addig én a magaméval játszok.(persze szerinted, még nem láttam rá példát, de velem is megtörténhet)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák