Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz t1 #1604 üzenetére

    :R

    Autókáztam én is hévégén, abszolut visszafogtam magam, 3x felidegsítettek akkro léptem oda, amugy 120-150 között mentme pályán.Ami érdekes hogy anormálisbab drivereknek villogni sme kell rá s ekell mászni magától félremegy, és mögém már jön is vissza újra, de aki dugóba, értsd 90-nl halad a legbelső sáv is csak, és akkor felgyorsítanak, 120, ami ugy emég mindig nem utazótempo, és akkor azért mert nem padlóval gyorsítok 120ra rámvillog...hát no comment.Most ne durranjon el az agyam, ott is hagytam amegane-t epdig ő volt az erősebb, csak ugye ő a sok vezetők csoportját gazdagítja, aki elfleejt vezetni, ha már 1 hanygakakinyi kanyar jön :( ......Amugy egy 1.3as új swift bekóstólt, de minek? :U ...pláne 50 év körüli hölggyel a volán mögött, 170ig jó volt egy döntetlenre, aztán győzőtt a bmwpower. :R
    Ja és nem tudoma VW passatosok mér hiszik azt hogy olyna istenkirály überfaxa, best autójuk van, mikor az slk merci és 7es bimmer képes a külsőbe menni 100zal. Ő neki szlalomozni kell a leállósáv és a belső között. :(
    Egy 407 is belémmászott a stabil 90nes tempónál, jól va mondom menj ha tucc, de azért csak odaraktam neki és 170nél kiment előlem...kis gyökér.

    Az ilyen esetek erősítik a tényt bennem hogy kell az az m3 hogy ilyenek elnyerjék méltó büntetésüket.....lelassítanék 90re,...aztán gyere pajtás érj utol újra ba+


    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz t1 #1604 üzenetére

    Ja... ebben az országban, ahol összeteheted a két kezed, ha három sáv van egy kilóméteren keresztül az autópályán. A legtöbb meg két sáv. Kilátszik a seggünk a gatyánkból, szar autópályáink vannak, de a sebességet az ne korlátozzák már :D

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák