Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dendytv

    senior tag

    válasz HussarF #41 üzenetére

    (#40) Redcaster

    Értem ! Hát nah meglátom, hogy vissza tér-e még !

    Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

  • atainprison

    senior tag

    válasz HussarF #41 üzenetére

    Az, hogy hogyan ölöd meg őket szerintem nem releváns, legalábbis ebben a részben. Én szinte mindig úgy ölöm meg őket, hogy kihasználom a gyenge pontjaikat (már ha van ilyen), de nálam már elég sok visszatért a halálból.
    Az egyik legjobb: átállítottam az én oldalamra, majd egyszer csak felbukkan és rám támad (elárul). Legendary volt és nagyobb volt a szintje az enyémnél, így még egyszer átállítani nem tudtam, így inkább megaláztam, hogy alacsonyabb szintű legyen. Később megint rám támad, de már más volt a külseje (egy jó nagy tenyérnyom ott volt az arcán). Valahogy megint magasabb szintű lett, mint én (elvileg van egy kis esély arra, hogyha megalázod még erősebb lesz). Megint megaláztam, aztán megint (tehát már összesen háromszor, átállítani nem tudtam mert lett egy Iron Will nevű képessége). Következő alkalommal már a neve mellett az volt, hogy Deranged. Beszélni már nem tudott, csak össze vissza makogott (szegénynek megzápult az agya). Már nem volt meg neki az Iron Will, ezért átállítottam magamhoz és most ott tartok, hogy megtettem Overlordnak (nem biztos, hogy jó ötlet volt egy elmeháborodottat vezérnek választani :) ).
    Másik: Nurnban az összes orc kapitány már az én seregemben volt, így nyugodtan tudtam össze-vissza mászkálni. Egyszer csak hárman egyszerre felbukkantak, azzal, hogy most ők elárulnak, mert unalmas a seregemben lenni (mindegyiknek megvolt az Iron Will, ezért inkább csak simán kinyírtam őket).

Új hozzászólás Aktív témák