Új hozzászólás Aktív témák

  • fluidpwn

    tag

    válasz Blaise #343 üzenetére

    Eddig nem igazán érdekelt a Surface (Pro), de a napokban valahogy eszembe jutott és elkezdtem olvasgatni róla. Eddigiek alapján akár egy 3in1 gép is lehet (asztali, notebook, tablet).

    Az elképzelésem a következő lenne:
    -Ha asztali gépként szeretném használni akkor lerakom az asztalomra, kihajtom a támaszt, rákötöm a monitort (display port), rácsatlakozok a BT billentyűzet és egeremmel. (?)
    -Ha hordozni szeretném akkor pedig magától értetődő.

    Első sorban az érdekelne, hogy monitorra kötve, FullHD felbontásban mennyire lenne használható/stabil a gép. Illustrator, Photoshop és egyéb alapvető dolgokra kellene. Film, játék nem érdekel.

    A másik pedig a Windows 8 jelenlegi állapota. Mennyire stabil, igényes, használható, praktikus?

    Ami miatt megfogott a gép az egyértelműen a 3in1 funkció (elképzelésem szerint) és nyomásérzékenység.
    Ami nagyon taszít az az OS. Úgy érzem nagy csalódás lenne OS X ről Windows-ra váltani és csak bánnám az egészet. Ez az egyetlen dolog tart vissza és a fent említett stabilitás/használhatóság kérdése.

    Gondolom lassan jönnek új Surface-k új generációs Intel procikkal amit egyértelműen ki kellene várni és a W8.1-et is érdemes lenne.

    Olvastam, utánajártam, de érdekelne konkrét tapasztalat is.

Új hozzászólás Aktív témák