Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    Király cég a Microsoft magyar leányvállalata (?).

    Meg AKARTAM venni az Office 365 Kisvállalati Prémiumot. Van 3 telefonszám, amit kis nyomozással ki lehet deríteni az oldalukon. Ebből 2, egy 06-80-as és egy másik, sima fővárosi szám ugyanarra irányít át, mikor ténylegesen intéznék valamit, akkor a menürendszer megfelelő helyén elmondja, hogy lehet hogy angol nyelvű ügyintézővel fogok beszélni. Ha munkaidőn kívül próbálom, akkor valami irtó halk, angol hang mond valamit, hogy ez a hívás most nem fog összejönni, és vége. Munkaidőben átvált egy angol automatára a dolog. Hát, köszike.

    Van egy harmadik szám. Hívjátok fel. Komolyan. 06-1-267-46-36 Élmény, megéri.
    Az automata hang szerint következetesen a Microsoft helyes magyar kiejtése "Mikroszoft". Bár nekem volt egy kollégám anno, aki (nem poénból, hanem komolyan) "Májkelszoft"-nak mondta. Az se rossz. :D

    Na ezen a számon javasolják, hogy hívjam a 06-80-as számot. Ami teljesen értelmetlen. Számlázással, fizetési móddal kapcsolatos kérdésem lett volna, magyar számlakiállítási és kiegyenlítési szabályokkal kapcsolatban, ezt egy angolul beszélő operátor majd valahol a világon, biztos tudni fogja.

    Köszike MS, oda akarom adni nektek a pénzem, de ti ezt megakadályozzátok. Mert sehogy másképp nem tudom értelmezni azt, hogy lehetetlenné teszitek annak az infónak a megszerzését, hogy hogyan, milyen módon tudom a pénzemet a zsebetekbe tömni. Kiváló munka, csak így tovább!

Új hozzászólás Aktív témák