Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • topikk

    senior tag

    válasz Hi!King #95315 üzenetére

    Ár kérdése is az új obi, ha holnap 300 EUR lesz a 40-150 PRO, már veszem is :)

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz Hi!King #95315 üzenetére

    "Attól viszont tartanék, hogy nem lesznek adott kor technikai szintjén modernnek számító vázak."

    Így van, ezért vártam nagyon, hogy az E-M1 III teljesen új szenzort kapjon, de ugye ekkor letechnóztak engem. :D Pedig pont, hogy fontos lett volna, hiszen egy ilyen gép feature készlete messze piacképes, sőőőt!!

    Az új szenzorral pedig kis túlzással egy örök életű gép lehetett volna. :)

  • Throme

    veterán

    válasz Hi!King #95315 üzenetére

    Engem nem hajt a legújabb váz upgrade.
    Az első nikon vázam is megvan és működik, amit 10 éve vettem. Ugyanilyen vázzal még mindig fotózik egyik haverom manapság is. A másik nikon is 2013-as vásárlás.
    A pana GF7 nem tudom mikor jött ki, de az se friss, ahogy az EM10 II se nevezhető újnak (és ez utóbbi tavalyi vásárlás).

    Amíg a bajonett nem változik, addig mindegy milyen új vázak lesznek, számomra. Bajonettet meg már tuti nem váltanak. Ahhoz óriási zseton mennyiség kell, ha profitot akarnak látni belőle...
    Amúgy se váltanék. Annyi lencse van erre a rendszerre, hogy megtalálnám ami kell. Amit itt hiányolok az az olcsósított, budget nagylátó.

    Nézd meg a nikonnál is hogy ment az új váz kiadás. Minimális dolgokat változtattak. Kapott új szenzort, de kivettek belőle valamit (pl, egyikből infrát, másikból a második kártyafoglalatot...stb). Hány év kellett a nyomorult érintőkijelzőhöz, vagy korábban a kihajtható LCD-hez?
    AF tuning még mindig nincs a belépőkben... Botrány.

    Szóval nem félek attól, hogy pár éven belül az oly vázakban űrhajó lesz beépítve :N . Akkor se félnék, ha a kamera biznisz nem lenne eladva...
    Szenzorokat se cserélgették olyan sűrűn.

    (#95313) hibavissza
    "Te vennél most Olympus részvényt? "
    Sem most, sem korábban :N .
    Ezt nem is értem. Úgy vásárolsz kütyüt, hogy előtte megnézed a gyártó részvény árfolyamát? Kell egy LG tévé, hogy áll az LG, kell egy samu teló, hogy áll a samu részvény?
    Fényképezőimet úgy vettem, hogy mi tetszik benne, mit tud.
    Más meg nem izgat, mert nem befektető vagyok, csak egy amatőr fotó fan.

    Értelek Titeket, hogy ez a kommunikálás nem tetszik.
    Szerintem ezen kár mérgelődni.
    Most akkor félrerakod a fotós cumót, rázárod a szekrényt, vagy eladod gyorsan haragodban?

    Én ma és tegnap is ugyanolyan jóérzéssel fotózgattam az m43 gépemmel, mint korábban, mert egy kurva jó kis rendszer.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák