Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Studi #75597 üzenetére

    Igen, portréra nem jó a döntött, de mondjuk portrét nem kifejezetten csípőmagasságból fotóz az ember :) Mondjuk eleve az állított nézet nálam nyáron nem nagyon működik, mert ilyen verőfényes időben (polárszűrős) napszemüvegben pont tök fekete a kijlező állítva.

    hito: Mondjuk nekem sosem sikerül 2mp alatt kinyitni az origamit, de lehet, hogy más modelleknél jobban megoldották. Azon a gépen valahogy nagyon kényelmetlen volt, hogy balkézzel kell a képernyő jobboldalánál kotorni, ráadásul elég stabilan is áll, hogy ne lehessen csak úgy könnyedén kipattintani.
    Én utcán fotózom többet, ott szerintem kényelmetlen lenne végig kihajtott kijelzővel tolni. Még a nyakpánt is kényelmetlen, most tettem is a gépre olyan csuklópántot, ami csak egyik oldalt van, így sokkal kezelhetőbb. Viszont így nem is tudom jobbkézzel nyitni az origami képernyőt.

    Sony A57 akkor tetszene, ha egy olyan "száron" lenne a képernyő, ami egy gömbcsuklóval csatlakozik a képernyő hátuljának közepébe, és akármerre tudod forgatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák