Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz julius666 #82013 üzenetére

    Ez ugyanaz az ertelmetlen pavatanc, mint amit a mocskosbrusszelita szankciokkal csinalnak. Csak a kevesbe latvanyosabb fajta.

    Pl. Annak arulja mar el nekem valaki, logikailag mi a f*szom ertelme van, hogy a kopcosek jarnak ki megszavazni a szankcios csomagokat es kozben youtubeon bzdmeg fizetett reklam megy, mit megy, omlik azzal a dumaval hogy karigeri eroszakolta ki a szankcios csomagot.
    A nem tom hanyszazezer fovarosi fideszes szavazo majd 3 fokkal jobban,melegebben, kevesbe fazosan fogja erezni magat a csutkara tekert futes mellett az irodaban, mert hat a karigeri, megsem a kopcos intezte?
    Tenyleg _ennyire_ hulye lenne a fovarosi centrum, hogy elhiszik hohy budapest ellenzeki polgarmestere jar ki EUs mandatum nelkul szankciokrol lobbizni?

    Ebbol a szitubol nyertesen nem tudnak kijonni, es szerintem ok is erzik, ezert toljak fullba a bipolarist mostanaban.
    Vagy az van, hogy idehaza kellene beismerni a szavazok fele, hogy a valos ertelmi kepessegeiknel joval nagyobb idiotaknak neztek a valasztopolgikat,csak mert populizmus (ez ugye a hazudtunk reggel delben este c monolog narancs valtozata lenne), vagy pedig mocskosbrusszel fele kellene deklaralni, hogy akkor draga burokratak a ti penzeteken voltakepp 12 evig lukashenko bacsisat jatszottunk.
    De valamilyen beismeres nelkul ebbol a szitubol mar nem fognak tudni kilavirozni.

    Szvsz az orszagnak es az EUnak is sokkal jobbat tenne, ha 1 euro tamogatas utalasa nelkul hagynak az egesz orszagot a sajat szaraba belerohadni. 12 evig hagytak hogy a szar huzza le a wct, egy normalis, nem takonygerincu unioban eleg lett volna 1 hetveget eltolteni magyarorszagon, vegigmenni autoval 1-2 telepulesen, 1000x gyorsabban 1000x relevansabb korkepet kaptak volna arrol, mi folyik itt, mire megy a penz.
    Ilyen a meseben nincs hogy 12 evig emelkedett hangvetelu allasfoglalo levelecskekben huzzak az idot, es kozben a sajat penzuket arra adjak, hogy ezt a szemet, sajat maguk ellen szolo propagandat finanszirozzak belole.....agyrem, tenyleg a kafkai ertelemben vett agyrem, amit ha nem te magad latnad nap mint nap, nem is hinned el.

  • Sisco2

    tag

    válasz julius666 #82013 üzenetére

    Igen még kifacsarnak belőlük amit lehet azért is mert evvel magukat is védi a bizottság hogy ne koppintsanak a fejükre megint mint multkor a lengyeleknél, de szerintem a politikai döntés már megszületett a tanácsban..

  • ngaba

    aktív tag

    válasz julius666 #82013 üzenetére

    "ezért a brüsszeli bürokratáknak nem érdeke a "gyors" megegyezés"

    Az a baj, hogy én azt érzem, hogy mi is időhúzásra játszunk, a látszat ellenére. Hátha elmúlik a háború addig, egyre több szövetségesünk lesz az európai politikában (ld. olaszok). 2011 körül is beblöfföltük, hogy az IMF-hez fordultunk, aztán mégse. Sajnos elég biztos vagyok benne, hogy a valódi korrupciómentességbe és demokráciába NEM fogunk belemenni (a vezetők nem feltétlenül ugyanarra optimalizálnak, mint mi; egy vezetőnek tökéletesen megfelel a török vagy orosz rendszer); előbb lépünk ki az EU-ból. Ha nagyon akarták volna, már rég lehetett volna egyértelmű döntéseket hozni, pl. csatlakozni az európai ügyészséghez. Itt inkább az a kérdés, hogy az EU akar-e valódi korrupciómentességet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák