Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Na tegnap éjjel végére értem az MGS3-nak. Hát nem is tudom,vegyes érzelmeim vannak a játék iránt. Király volt ez is,de valahogy nem ér fel nálam az első és második részhez. Naked Snake karakterét se szerettem meg annyira a végére,nekem még mindig Solid Snake a császár :D Sztoriban se volt akkora durranás,egyedül a vége,meg utána Ocelot dumálása volt érdekes,de amúgy ennyi.
    A boss-ok viszont ebben a részben voltak a legjobbak,kivéve Volgin-t és a végén Boss-t,bár utóbbi szerintem csak azért nem tetszett mert k.va nehéz volt :DDD Mármint egy idő után belejöttem de izzasztó volt rendesen. Volgin meg csak olyan nem is tudom,béna fight volt. Viszont utána amikor a Shagohod-al jött utánunk az nagyon tetszett :K
    Maga a stílusa a játéknak is szokatlan volt,hozzá kellett szokni az új kameranézethez,de jó ötlet volt belerakni ezeket a többféle álcázó ruhákat és festéseket,a kajákat meg ilyeneket. Persze a radarhiány volt a legnagyobb baj,ez a motion sensor se segített sokat,de legalább így nagyobb figyelemmel járhattam mindenfelé :D
    15 és fél óra volt a teljes játékidő,ma este már szerintem kezdem is a Peace Walker-t. :)

    https://psnprofiles.com/kazama001

Új hozzászólás Aktív témák