Új hozzászólás Aktív témák

  • jenko

    tag

    válasz Calibos #73 üzenetére

    Chaser: igen, am2-es mATX konfigot szeretnék helyettük :B
    Calibos: nem fényezni akarom magam - sőt, ez inkább meglehetősen gyenge üzleti érzékemre vall - de azért van még meg ez a két cucc, mert ha hozzám fordultak segítségért, inkább nem a sajátomat ajánlottam, pont elméleti elavultsága révén (azért azt megjegyezném, hogy netre, office-ra, filmre, GTA VC-re ;] mindkettő aláz egy tavaly karácsony előtt a tescoban 50k-ért kiszórásra ítélt 478-as celkát 256 ddr-rel int.vga-val).
    Az az összesen 50k meg úgy jött ki, hogy csak az sd-k (2x256=7k, 3x128=4,5k) eladhatóak szerintem 11,5-ért, a 17'' moncsi 7k-ért, a 15''-os MAG 3k-ért, ez így együtt már 20 fölött, erre jönnek a procik, házak, tápok, optikai meghajtók, a még használható méretű és sebességű ata vinyók. Összességében tehát szerintem nem átb@szós az 50k, persze irányárnak gondolnám. Családon belül ingyen szoktam osztogatni a cuccost (sajnos), ezért is gondoltam hirdetésre. Mindegy, megoldom valahogy, de ha kíváncsiak vagytok, megosztom a tapasztalataimat :) hátha másnak is lesz ilyen gondja

    egyébként ha vki alkudna, negyvenegykét k-ért zokszó nélkül átpasszolnám neki az egészet

    Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

Új hozzászólás Aktív témák