Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bleszko

    újonc

    Sziasztok! Tippeket szeretnék kérni tápegység vásárlással kapcsolatban. Fx 8350-es procimhoz néztem gtx 1050 ti 4gb-os videókártyát és ezekhez keresek megbízható tápot lehetőleg 15 max 20k alatt. (Jelenlegi alaplapom asrock 970 extreme 4, a tápnál sajna volt egy kavarodás és nincsenek meg az adatai nem tudok semmit azon kívül ami rá van írva: Chieftec a-80, és Kingston 2x4GB DDR3 ) 3 és fél éve vettem ezeket. A táp cseréjének oka röviden az, hogy korábban is volt már táp problémám és pár napja annyira kapcsolt be a gépem, hogy csak zúgott. Nem töltött be a bios. vidi kártyát kicseréltem, monitort kicseréltem, semmi. Vissza került minden alaphelyzetbe, másnapra működött megint. Korábban is volt hasonló probléma, akkor táppal volt a baj. Viszont a játék amivel mostanában játszottam sokkal rosszabb, nagyobb effekteknél belassul és volt, hogy kifagyott. Nem 100%, hogy táp, de videókártyára és tápra tippelek, hogy valami nem stimmel. Ha valakinek volt hasonló problémája vagy tud haszbos tanácsot adni azzal sokat segítene.
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák