Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    válasz Vasinger! #9591 üzenetére

    Tisztában vagyok a 12V-os ág korlátaival, azzal is hogy a VX450 mire épül, SS400ET bél ami SS speckói alapján 30A-t tud, de a Corsair ennyit írt rá, ha a 500-as sp cm nem megfelelő gyengének találod, bár a 6850hez bőven elég, az sb meg nem fog annyit enni mint a mostani cpu-d akárhogyan húzod, akkor vedd a 600-ast, az már 40A-val büszkélkedhet, tehát akár még egy 6850 befér a másik mellé, csak hogy szemléltessem a dolgokat, az emg a másik a hx450-eket pofátlan áron szokták adni, múltkor is kicsit szétnéztem és gari nélküli vx450-ért kértek 12K-t...ami kicsit túlzás, ha 15K alatt találsz az jó, de felette már kicsit túlzás az ár érte.....főleg hogy sok baromi jó alternatíva van.

    Az A-DATA-val nincs baj e téren, csak erre 2 év gari van mindenhol, gyártóit nem tudom, de egy Corsair 7 év gyártóival és 5 éves boltival.

    Hát számomra kicsit ellentmondásos, hogy mit is akarsz akkor?Elöbb kérdezted a hx620-t kevés olyat találnál amire 2-3évnél több gari van használtan, újonnan meg már nem is kapni, tehát igy már nem is problémás a 2év, de nézőpont kérdése.

Új hozzászólás Aktív témák