Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anytime

    őstag

    válasz bluyoo #40241 üzenetére

    Sziasztok!

    A jelenlegi konfigban szeretném cserélni a tápot, mivel már más topic-ban ezt erősen ajánlották!

    Az adatlapomon megtaláljátok a cuccomat. A gép elsősorban (szinte csak és kizárólag) irodai munkára lett kialakítva, napi 10-12 órát üzemel.

    Jelenleg egy felső kialakítású AcBel 330W-os táp dolgozik a pici, Barebone házban. A konfig ugyan még csak 3 éves de a táp egy picit hangos nekem, pláne, mint ahogy írtam is 10-12 órát ülök mellette. MIvel irodai munkára kell, ez a konfig simán elketyeg szinte az örökkévalóságig, így nem tervezem selejtezni. Annyira nem, hogy elkezdtem felújítani és ennek szellemében - a lehetőségekhez mérten - javítottam a szellőzésén, ezért rendeltem ma hozzá három Noctua házventit (2db 80-as; 1 db 120-as). A procihűtő is zsír új (ár / érték arányban szerintem nagyon jó) 3 napja váltotta a gyári Intelt.

    Mivel igény van a kétmonitoros munkára, ezért rendeltem egy szolid VGA karit Radeon HD5450-es 512MB), igaz, ennek csak passzív hűtése van, de vele szembe megy majd a 12-es Noctua, szerintem elég lesz. Ha kell, a ház tetején nyitok és oda is berakok egy másik 12-est!

    Átnéztem a jótápok oldalon az ajánlott, moduláris, felső tápos cuccokat. Erre a szűrésre három találat volt.

    1. CM Silent Pro M500-as
    2. Sharkoon Silent Strom CM460
    3. Sharkoon Silent Strom CM560

    Árakat nem néztem és most lehet, hogy nagyon mellé is lövök, de az új tápra, 15k-nál nem szeretnék többet elkölteni.

    Szeretnék egy megbízható és elsősorban NAGYON HALK tápegységet. A játékról annyit, hogy egyedül a TW szériákkal játszom, azokhoz mérten kellene az új tápot belőni, hogy ha dolgozik a VGA kari, akkor azt ellássa.

    Előre is köszönöm a segítséget! Ha nem voltam elég informatív nézzétek el, elég új dolog nekem ez a tápkérdés!

    Köszi,
    anytime

Új hozzászólás Aktív témák