Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz vzsryl #18624 üzenetére

    Háát.. új Hipro 350W vagy ezek a használtak.. vagy a PNF, vagy a 300-as APN-ek, ha lesznek...

    A használtak esetben le lenne cserélve mind a két gépben a táp most, Hipro esetében meg csak az új gép kapna most, a régi később..(esetleg valamelyik használtat... codegennél biztos jobb lehet)

    Filózok nagyon.. (pláne,hogy nem az én zsebemből megy a lé, magam részére egy normálisabb új tápra spórolnék mint a mostani kis CX400-asom pl.)
    No meg mert a barátnőmnek hiába mondanám, hogy pl. az ő gépében lévő codegen egy ipari hulladék lehet.. jó az.. működik a gép nem? :B :U (igaz, az ő gépe is valami 1magos öreg kis masina.. ha jól emlékszem..nulla fogyasztással...)

    Ezért gondolkodtam a használt PNF, vagy APN-en, megkapná csak úgy alapon az ő gépébe, az agyukájáét (új gép) meg majd leboxolnánk :D

    De könnyen lehet, marad a hipro: az mégis csak új, és csak tud annyit mint a PNF..
    Tudd nagyjából annyit? nem teljesítményre,hatásfokra gondolok,hanem védelmek, biztonság.
    Vagy legalább közel annyit... 3év.. addig gari, ha bekakkant, de nem visz el magával semmit, akkor le van rottyintva, garis....
    Gari után meg ha behal valamikor, akkor meg már csere, az akkori tápokból...

    Petzval
    "karaly.." háát.. zsír állapotban van.. csak nem olyan képlékeny, keményebb ...érted na..nem?!

    h1n1_900
    Az általam linkelt PNF-ekből? Mikorra kapod meg elvileg? Bele is kukkantasz? (kondik állapota, stb..)

    [ Szerkesztve ]

  • h1n1_900

    senior tag

    válasz vzsryl #18624 üzenetére

    En 3db-t kertem belole. Ha itt van majd beszamolok roluk :)

    Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

Új hozzászólás Aktív témák