Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Hachiko95 #115569 üzenetére

    Mondom, köszönöm az észrevételeid... Elég régóta foglalkozok tápokkal...

    Az meg, hogy azt mondod, nincs gyakorlati tapasztalatom tápok szintjén, érdekes... Ezzel semmi gond, nem ismersz, nem ismered a munkásságom :)

    Van ilyen. Van tapasztalatom is, attól mert jelenleg nem csúcskategóriás tápokat pörgetek, hanem kisebb teljesítményűeket, hidd el kellő mennyiségű táp folyt át a kezeim között, hogy tapasztalatom legyen róluk.

    Én se nézek le mást, Te se tedd ezt!

    Azt mondod, hogy egy Swif 2 milyen remek lesz a tápba.. Tényleg? Rendben....

    Statikus nyomás , légszállítás, motorerő, és motor indítás áramerősségi értéke megegyezik a kicserélt táp értékeivel...? Kétlem. :)

    Mondom, nekem ezzel semmi bajom nincs, de szakmai fórumban ne.

    Másik: Corsair HX széria, nem tudom emlékszel-e rá... A Seasonic ajánlott egy venti fordulatszámot, amelytől a Corsair eltért... Volt is belőle gond. No mindegy. Örülök, ha nagyobb tapasztalattal rendelkezel nálam :R

    Ha nem hiszed, járj utána. Egy ideje már itt vagyok ebben a topicban... Egy ideje.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák