Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syberia

    veterán

    válasz Amazonas #111556 üzenetére

    Nekem egy hibás FSP árát akarták visszaadni. A gond csak az volt, hogy annyiért nem kaptam volna közel sem olyan jó és erős tápot. Inkább megjavítottam magam a tápocskát. :D

    (#111550) -FreaK-: Nekem most SuperFlower van a gépemben, eddig a legjobb minőség az FSP és XFX (Seasonic) tápjaimhoz képest. Sajnos most horror áron adják, FSP Hydro X széria jobb vételnek tűnik.

    [ Szerkesztve ]

    https://howbad.info/

  • Khaosz55

    addikt

    válasz Amazonas #111556 üzenetére

    Azt hiszem nem küzdök veszek egy be quiet dark power11 pro-t.
    Tehát a 7 év garancia értelmében ha cserélni kell a tápot akkor jelenleg +16 K-t kell fizetnem még.
    Ezt a választ kaptam az ipontól:
    "Tisztelt Ügyfelünk!

    Hozzávetőlegesen 4-5 tucat beszállítóval dolgozunk együtt. Gyártókkal közvetlen nem állunk kapcsolatban.
    Amikor egy termék garanciális ügyintézésre kerül, azt annak kell visszajuttatni - értelem szerűen - akitől vásároltuk.
    Ha nekik nem áll rendelkezésükre a leadott termék, úgy visszaadják az árát (jóváírják), amit mi is jóváírunk a vásárlónak.
    Amennyiben Önnek a leadott termékre van továbbra is szüksége, és a honlapunkon elérhető státuszban van, úgy meg tudja rendelni, az alábbi módon:
    Rendelését ugyanúgy adja fel, mint egy normál rendelést, de az EGYÉB SZOLGÁLTATÁSOK menüpont alatt jelezze azt, hogy "VAN GARANCIÁLIS LEVÁSÁRLÁSOM" és az ott megjelenő ablakban jegyezze föl az ügyintézés számát (RMA)!
    A visszaigazoló levél csak a rendelés visszaigazolására szolgál, ami automatikusan generálódik a rendszerünkben.
    A valós, jóváírással csökkentett összeg a számláján fog szerepelni.Ha személyesen veszi át akkor a kollégák állítják ki a különbözeti számlát az átvételi lap ellenében.
    Ha kiszállítással kéri akkor a csomagban találja majd a számlát.
    Az esetleges pozitív árdifferenciát kompenzálni nem áll módunkban.
    Kiszállítás csak házhoz történhet Pick Pack Pontra nem!"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák