Keresés

Aktív témák

  • #sasa#

    csendes tag

    válasz nyunyu #15580 üzenetére

    Ha azt veszem, hogy 65W terhelesnel 81W a ZEN fogyasztasa, akkor az 16W-ot fut a HAZBA.
    Gyengebb hatekonysagu tap a 96-65=31W leadott hojet viszont KIFELE viszi a tapventi...

    A gond az, hogy miképpen ITT leírtam a ház kialakítása olyan, hogy a tápból a meleg mindenképpen a gép belsejébe távozik, így eléggé számít a meddő teljesítmény.

    Az általad is belinkelt SilentPCReview site mérései alapján ennyire nem vészes a melegedése, pláne nem ilyen teljesítményen, amilyenen én használnám.

    Ennek ellenére nem annyira bízom a passzív tápokban, senki nem próbálta még hogy hosszabb távon mennyire állja a sarat, most egy Enermax MODU82+ felé billen a mérleg, de 385-öset itthon sehol nem találok. 425-ös mégannyira felesleges teljesítményét tekintve, de lehet mégis az lesz...

    Nézegettem még az általad ajánlottnak a kistestvérét a Sparkle SPI220LE-t, ami kicsit hatékonyabb és 150W-on is csak 23dB körüli a hangja, vagy a picoPSU 120W-osa ami már 40W-on egyedülálló 85.6%-ot tud és passzív, de ennyire azért nem akarom a csúcsteljesítményt a táp maximuma közelében tudni, így ez kiesett...

Aktív témák