Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xperiasigi

    őstag

    válasz jookomak #48865 üzenetére

    Ha annyira nem fontos a vizzalosag akkor a masik ketto kozul valasz.vagy ugye ott a z1 majd az s5 ami szinten vizallo...de en g2 vennem ezek kozul.ujjabb hw mint az s4 sokkal szebb jobb okosabb.

    Iphone 6s

  • jooker82

    nagyúr

    válasz jookomak #48865 üzenetére

    A Z-t szerintem felejtsd el,Főleg a TFT panel miatt,de erőben,üzemidőben is gyengébb,
    Sokan vátottak S4-ről G2-re,főleg a knox miatt és lényegébe mindenki elégedettebb a G2-vel,főleg az üzemidő a jelentős,de kijelzőben,erőben is a G2, a nyerő.

    BMS: A G2 Gorilla G védelmet kapott,a Sony is valami edzett üveget alkalmaz,de az más féle. Mindkettőnek plasztik a hátlapja.. A z1 C -nél edzett üvegként volt hirdetve eleinte,később kiderült,hogy műanyag.. :(

    [ Szerkesztve ]

    LG G2 32 GB 4.4 AOS

  • kali

    legenda

    válasz jookomak #48865 üzenetére

    szia,

    nem csak a z régebbi, az januári kiadás, az s4 márciusi, a g2 pedig augusztusi.
    hibalehetőség és kompromisszumos tulajdonság mindegyiknél adott, a z esetén jó az ip57 védelem, de a tft kijelzője valóban nem mindenki számára szimpatikus, meg valóban vannak vele problémák (amit érdemes ellenőrizni; ne legyenek fekete foltok a kamerája által készített képeken, ne legyen pixelhiba a kijelzőn, és nyáron elengedett több darabnak is a ragasztása a hátlapnál, illetve a szervizes támogatása problémásnak mondható), nekem nem volt probléma a z-vel, a tft-t is elviseltem, de nem bírta nálam olyan sokáig, mint utána az s4, azt háromszor olyan hosszú ideig használtam, és sokkal nehezebb volt rávenni magam a cseréjére.
    az s4 esetén egy sima kínai szériás akkumulátor hajlamos a felpúposodásra, volt olyan, hogy akik nem vették észre időben, azoknak a kijelző is megrepedt miatta, annyira megnyomta, bár a t-s telefonoknál nem jellemző, talán csak egy rossz akkumulátorról hallottam, amit cseréltettek, de az sem púposodott fel nagyon, inkább a töltöttsége ingadozott. az s4 szervizes támogatása a legjobb, díjmentesen megy házhoz (vagy máshová is) a szervizes, és akár egy kijelzőt vagy alaplapot is gyorsba cserél.
    a g2 esetén volt/van panasz a hátlap recsegésére, de nem minden darabnál, illetve most a 4.4.2 - a 4.3 kimaradt, szoftveres támogatásban nem a legjobb -, alatt jelentkeznek hibák, főként a hang és a bluetoth terén, de az sem mindenkinél, viszont arányában elég sok a panasz.
    a szervizes támogatása átlagosnak mondható, a problémásabb sony (cordon) és a jó samsung közé tenném.
    a g2 már s800, valamivel erősebb a másik két típusnál.
    nekem ugyan nem kellett az s4 után a g2, de attól még bátran mondom, hogy a három közül a g2-t javasolnám, ha bevállalhatónak tartod.
    a s3 bár az erősebb lte verzió van a t-nél (2 gigabyte ram, a régebbi nem lte csak 1 gigabyte), de nem adnék már érte annyit, mint amennyiért árulják most előfizetéssel.
    az utolsó két típus nem véleményezem, ha bejövős valakinek, akkor bepróbálható.

    BMS; sokkal azért nem feltétlenül.

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák