Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    válasz adp #126341 üzenetére

    Nem, nem felesleges kategóriákról beszélgeni, mert igenis léteznek. Hardver, processzor, kamerateljesítmény, akár tároló gyorsasága, anyaghasználat stb... ezek azért elég rendesen elválasztják a kategóriákat egymástól. Pl azért egy fém házú iPhone 7-et azért egy "fém lap műanyag kereten" típusú Redmi Note 4-től azért elkülönítenék.

    És igen, ellenes vagyok. Mert ez folyik a csapból is. Természetesen tisztában vagyok azokkal a dolgokkal, amiket mondasz. De mivel pl a MIUI RAM managementje olyan ótvar, hogy a dolgok nagy részét eleve kitossza a RAM-ból, így kb teljesen felesleges a 6 GB RAM. Csak f*rokméregetés. Én elvagyok 4 gigával is bőven. Meg szerintem sokan mások is. Az meg, hogy a Xiaomi fanboyok nem képesek kettőnél is tovább látni, az már nem az én saram. És mondjuk tegyük fel, hogy több, mint 30 telefon megfordult már a kezeim között, szóval azért szerintem tudom, hogy miről beszélek. :)

    Egyébként meg csak, hogy tudd, Mi A1-et használok és meg vagyok elégedve vele ;) Nem a márkával van a bajom, csak az itteni fillérb*szó mentalitással. Hogy ha valaki pl azt kérdezi, hogy "S9 vagy iPhone 7" akkor ne az legyen a válasz, hogy "Redmi 3452354 Pró Prime, mert az jobb mert olcsóbb és ver mindent tudásban".

    De elnézésed kérem, tényleg nem akartalak se Téged, se senkit sem megsérteni. Bocsánat, ne haragudj.

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

Új hozzászólás Aktív témák