Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz fabian4 #101767 üzenetére

    Nem egyszerű a helyzeted. Nekem volt Rn3 prom. 2/16-ost használtam (eustock, magyar nyelvvel), de a miui-val nem tudtam megbarátkozni, vodafone-al 4g-m se volt sehol Miskolcon + mikor leugrottunk Marcaliba akkor is 2-3g között ugrált az adatkapcsolat - a 4000-es aksit ezért nem is étreztem ténylegesen anyinak (3g-n többet fogyaszt, mint 4g-n). A belső tár 2 kártya mellett kevés volt nekem. + mivel előtte 5 évig Motorolát használtam hiányzott a stock droid és a Motonál megszokott plusszok.(kamera, kijelző, stb) 2 hét után el is adtam. Utána találtam CM romot is hozzá, így rendeltem egy 3/32-est a spemallról, de a német amazonon volt majdnem új 2 generációs Moto G - így vettem egyet átmenetileg, a Xiaomit pedig megérkezése után már adtam is fel.
    A Moto jól össze van rakva, hívás és hangminőséggel, hálózati elérhetőséggel nem lesz bajod. Prociban és ramban erősebb a RN3 pro, de sebességben a mindennapi hasznalatban ezt a különbséget nem fogod észrevenni. Ha a G4 plust vennéd akkor egy jobb kameràt + pontosabb ujjlenyomatolvasót is kapnál a kosárba. Olvasd el a tesztemet az aláírásban szereplő linken.

    Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

Új hozzászólás Aktív témák