Új hozzászólás Aktív témák

  • KRISSTUS

    tag

    válasz A guru #95988 üzenetére

    Az Iphone (IOS) nem az én világon, a kínálat M8 terén nagyon siralmas (állapot). S5 - nem igazán vagyok Samsung párti (4 TVm-ből 3 az) a telefonok tekintetében.
    Ma voltam M.M. nézelődni, 3 készülék miatt: P8 /P8 Lite, Honor 7. Ebből kettő a max. árat tekintve csak használtan jöhetne szóba.

    Hát nem igazán nyűgöztek le - viszonyítva az LG-hez (P990).
    P8, H 7, a Lite-ot nem igazán próbálgattam (egy-két tapasztalat):
    Az M.M.-ban van a készülékek hátulján van egy lopásgátló ami miatt nem lehet a telefonokat normálisan a tenyérbe helyezni.
    Az egykezes fogás eléggé kényelmetlen volt, a kijelzőt "átértem" de a tenyeremet nagyon nyomta a sarka illetve az oldal élek (szögletesek). Két kezes használatnál ezeket nem igazán éreztem.
    A P8 fogásra és ránézésre is masszívabb érzést adott (főleg a Gold).
    A kijelzőnél a fehér tompa (színhőmérséklettől függetlenül), nem igazán fehér (beállítások menüben), A színek szépnek tűntek. Egy képet kellet volna átküldenem a telefonomról a jobb teszt érdekében, de ez elmaradt.

    Ezek az én tapasztalataim.
    Visszatérve az S5-re, talán formája miatt (ívesebb/kerekdedebb) kényelmesebb egy kézben tartani de nekem valamiért mégsem tetszik igazán.
    Az Mi 4c mennyivel marad el minőségben/támogatottságban a P8 / H7-hez képest?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák