Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    válasz Dr. Maci #755 üzenetére

    Mutass nekem legalább egy embert, aki ki tudja használni a 4 mag 1.x GHz-es processzort. Senki. Nem is lehet, mert egy ilyen adottságokkal rendelkező x86-os processzor 100%-os használata kb. úgy néz ki, hogy videókonvertálás, internetrádió, és egy gyengébb játék (Sims 2 stb.) és még közben aktív Skype és böngésző kb. öt lappal. Nos lehet, hogy ez a kihasználás ARM-en így nem működne, de kb. ennyi dolgot lehet azért csinálni egyszerre. Nos ha ezeket egyszerre fogod csinálni SGS3-on, akkor majd elhiszem, hogy az SGS3-hoz viszonyítva közel sem elég jó az Apple A6.... És egyébként is honnan tudod hogy a nyomába sem ér? :U Bennfentes vagy? Mert én nem találtam még olyan 100%-ig hitelesnek tekinthető cikket, amiben leírják, hogy most akkor négy vagy két mag van az A6-os prociban.

    Egyébként szerintem azt, hogy jól sikerült, nyugodtan ki lehet jelenteni, javult annyit, hogy ez az állítás igaz legyen.

    @Dr. Maci (#758) Igen, Android alá lehet, hogy lassan kevés lesz 1 giga RAM ami egy telefon esetében szerintem kicsit felháborító, az itthoni 2 XP-s laptop-ban és egy XP-s asztali gépben csak 512 MB RAM van és még is tökéletesen működnek. - Jó-jó, az én gépemben mondjuk 6 giga RAM van a VirtualBox miatt... de az iOS nem Android. Tehát az az oltári hülyeség, hogy scroll-ozás közben leáll minden a smooth-érzés eléréséért ahhoz vezet, hogy az iPhone 5-be is teljesen elég lenne 512 RAM, de beletettek 1 egész gigát, hogy véletlenül se panaszkodhasson senki....

    Szerk.: Az OFF rész a zárójelnek felel meg, csak így átláthatóbb az egész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák