Új hozzászólás Aktív témák

  • FlekkeN

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék új telefont venni magamnak vagy legalább kinézni, érdeklődni.

    - Árkategória: 100000 Ft
    - Új
    - Telenoros vagyok és az is maradok. Független és szolgáltatói telefon játszik, de havidíjnak 5000-et már nem fizetnék érte.
    - Hosszútávra venném. Mostani telefonom egy 6 éves Sony Ericsson W810i és nincs rossz állapotban.
    - Android, mivel szeretnék fejleszteni
    - Szeretném ha a telefonnak megfelelő szoftveres háttere lenne. Pl sok embernek van és ezért vannak jó rom-ok progik hozzá. Szeretem bütykölni a telefont. W810i-hez is vannak ilyen cuccok.
    - Multimédia nem igazán érdekel.
    - Email, naptár, telefon, sms, progik menjenek.
    - Nem vagyok fan.

    Előzőleg kiválasztottam a Galaxy Nexus-t. láttam 80-90e Ft között, de most nemrég keresetem és a garanciális mizériát találtam és gyári garis készülékek nincsenek. Telenornál 137e Ft havidíj nélkül és 3000 Ft-os havidíj körül meg 110-120e Ft között van. Nekem ez sok, nem is tudom megéri-e.
    Alternatívája az Galaxy SII. Csak telenornál tudok megint venni gyári garral. 85e Ft havidíjjal 110e Ft nélküle.

    Ha jól tudom ezen árak nyomában már ott van a Nexus 4 és a Galaxy SIII. Várjak rájuk árcsökkenésre? Esetleg van más készülék amit nézhetek és jó háttere van fejlesztés, rom, hardver szempontjából.
    Kérlek segítsetek.
    Köszönöm előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák