Új hozzászólás Aktív témák

  • aliens69

    csendes tag

    Ezt az üzenet még tavaly írtam év vége környékén, de nem sokan írtak, ezért gondoltam még egyszer kiteszem, hátha most többen tudtok segíteni, mert akkor csak 3-4 hozzászóló segített.
    Na szóval...

    Nem tudok dönteni a sok telefon közül, ezért szeretném, ha segítenétek valamit ajánlani.
    - a felső határ 60000-65000Ft
    - márkája lehetőleg Sony vagy Samsung legyen.
    - leginkább telefonálásra, sms-ezésre, böngészni, játszani venném, de az sem lenne hátrány, hogy filmeket és viszonylag jó képeket csináljon.
    - legyen jó kijelzője és gyors legyen, hogy ne akadjanak rajta a különböző dolgok
    - min.: 2 magas 1ghz proci legyen benne, valamint min 4.0" körüli kijelző, de lehetőleg nagy ne legyen, hogy, azért át lehessen érni a kijelzőt.
    - A készüléket ott venném, ahol a legolcsóbb, de a szolgáltatók picit előnybe azon belül is a telenor és kártyás csomagban kellene.
    -minimum 4gb belső memória és legalább 32gb-ig bővíthető legyen.
    -ha belefér az árba akkor 4G is lehet, bár az nem muszáj. Bár nem tudom, hogy mivel jobb a 4G a 3G-nél.

    Remélem elég infót adtam meg. Bízok nagyon bennetek, hogy tudtok nekem segíteni a választásban.
    U.i.: A telefont hosszabb időre venném, nem pedig 1-2 hónapra.
    Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.

    Akkoriban azt írtátok, hogy Sony L és Galaxy Ace 3 jó lenne. Azóta én néztem a Sony M-t is.
    Ígérem többet már nem foglak ezzel untatni benneteket, de ekkora összegnél szeretem jól átgondolni a lehetőségeket és szerintem ezzel mindenki így van, ezért kérlek ne haragudjatok, hogy mégegyszer megkérdeztem tőletek.
    Ha lehet egy kis véleményt írjatok már róla, hogy miért azt javasoljátok. Én inkább a 2 Sony felé hajlok, de nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb az M vagy az L.

    Köszönöm a segítségeteket.

Új hozzászólás Aktív témák