Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    válasz takacsbotond #41435 üzenetére

    Ha jól gondolom nekem jött a válasz :)
    Beépített média lejátszót fejtsd már ki hogy miért lenne 'bazári szar'....ugyanis egy(!) tesztben sem volt rá egy rossz szó sem, kiváncsi vagyok mit nem vett észre egyik nevesebb oldal egyik tesztelője sem :U
    Nyilvánvaló hogy ha te mást tapasztalsz/jó készüléket fogtál ki akkor hazudok, ez világos :)
    Gondolom arra nem gondoltál, hogy léteznek olyanok is akiknek nem felel meg egy adott készülék, akiknek nem volt mázlijuk és nem fogtak ki egy jobb darabot, akiknek a telefon nem kizárólag a hardverből áll hanem nézik pl a kijelzőt is....
    Ugyanis ha valami, akkor a kijelző kritikán aluli a konkurenciához képest...és ez az Xperia P-t kivéve bármelyik sonyra igaz...:U
    És tényleg, jó telefon az SP, jó ár/érték aránnyal, erős hardverrel, tetszetős dizájnnal....
    De ez nem minden....rengeteg szempont van ami alapján a másik telefon a jobb, illene ezeket is figyelembe venni, ha már telefont ajánlasz a topikban ;)

    (#41441) YellowFlash Én sem tudok ilyenről, de ha leírod a keretet éd hogy mik az igények, szívesen segítünk :)

    [B](#41444) Ed3r_X_ A Z1 kijelzője sem olyan jó mint mondják, javulni javult, de betekintési szög és színekben még mindig messze van az IPS-től :)
    Viszont a Z Ultrába valóban gyönyörű kijelző került :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák