Új hozzászólás Aktív témák

  • aurora79

    újonc

    Üdv Mindenkinek!
    Tanácsot szeretnék kérni. Most szeretném megvenni első okostelefonomat.
    Két telefont néztem ki. A Samsung Galaxy Ace S5830i La Fleur-t és a Samsung Galaxy mini 2 S6500-at.

    Az Ace tulajdonságai nagyon tetszenek (amire használnám a készüléket: elsősorban telefonálás, SMS-ezés, fotózás, zene hallgatás, és alkalmanként, ha szükséges wifi használat, illetve néha jól jön a GPS). Először tulajdonképpen ezt akartam megvenni, mert nagyon megtetszett, és a teszt alapján úgy ítéltem meg, hogy megérne 40ezret (többet nem is szánnék telefonra). Meg is néztem a Media Marktban, de mikor a kezembe fogtam, kiderült, hogy a viszonylag kicsi kezemhez túl nagy, és ha egy kézzel akarnám használni, nem érem át a kijelzőt (jó, persze a hátulján ott volt a durung lopásgátló ketyere), viszont ott volt a Galaxy mini 2, ami ezzel szemben pont illik a kezembe, és kényelmesen tudnám egy kézzel is nyomogatni a kijelzőjét, ráadásul recés a hátlapja, tehát nem tud olyan könnyen kicsúszni az ember kezéből, csak a minivel meg az a bajom, hogy elolvastam a tetsztjét, és nem valami jó a kamerája, ami eléggé fájó pont számomra, és ráadásul vakuja sincs.
    A Mini 2-ről eddig a fórumokon szinte csak jót olvastam, viszont az Ace-re többen is panaszkodnak, hogy vannak vele problémák. Fontos szempont számomra, hogy hosszú távra venném a telefont (jelenlegi Sony Ericssonom is már több mint 10 éves), tehát jó lenne, ha évekig tudnám használni probléma mentesen.
    Örülnék, ha tudnátok segíteni a döntésben. Melyiket érdemesebb megvenni?

Új hozzászólás Aktív témák