Új hozzászólás Aktív témák

  • kurta999

    csendes tag

    90 és 100 ezer között szeretnék telefont venni (300€ - 350€), viszont a felső határ az már tényleg a maximális.

    Eddig 3 félét néztem ki, de nemtudom elönteni, hogy most melyik lenne a jobb.

    Első az Xperia T lenne, ez az amiben szinte minden benne van, amire szükségem van. Egy dolog, ami nem tetszik vele, hogy az
    akumlátorját nagyon szidják, erre szeretném ha valaki leírná akinek ez van, hogy mennyire nem bírja az aku, vagy meddig bírja.

    Másodiknak az LG Optimus 4xHD-t néztem ki, ebben nagyon megfogott a 64GB SD kártya támogatás, viszont ez nagyobb gyártási technóligia
    és csak 8Mpx-es fényképező, inkább az xperiát választanám, de abban meg leírtam mi nem tetszik.

    Harmadik választásnak pedig az S3 lenne, itt azt szeretném kérdezni, az menynivel jobb, mind a fent említett kettő telefon? Meg-e éri azt a ~+15k.
    Kinézetre nekem ez egyébként nem annyira tetszik, csakhát már annyira dicsérve volt, rákérdek erre is, hogy ezek közül ez menynire emelkedne ki.

    Ezenkívül még azon gondolkoztam, hogy megvárni, hogy az Xperia Z lemenjen egy 100k-ra és akkor azt megvenni, de ezt nemtudom mikorra fog,
    és egy nyár végére azért maximum jó lenne egy telefon, legjobban már most. Úgyhogy nemtudom ezek közül hogy döntsek, adhatnátok pár tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák