Új hozzászólás Aktív témák

  • bojtix

    tag

    válasz batai15 #138515 üzenetére

    Pro-kontra mehet a vita... a szolgáltatás vs szoftveres támogatások, felhasználói felület, anyagfelhasználás stb.

    Saját tapasztalatom alapján mondhatnám:

    1/1
    A huawei sz*r, mert amikor elvérzett a P8 kamerája és kb 1,5 évesen vittem a szervízbe, ültek rajta egy hetet. Ha nem kérdezek rá mi van, ki tudja mikor szólnak: "Mivel görbe a fém ház, garanciában meg sem bontják!" Buktam a 2 éves garit, mert nem zsebben ráülve!!!!, hanem bőr oldaltáskában hordva is meggörbült. Mindíg gondosan a pénztáca felé fordított kijelzővel tettem be, nehogy betörjön és lám így kapott egy pici ívet amit csak síík lapra téve láttam meg!!! :W Végül én cseréltem ki a kamerét a műhelyben. Azóta pedig a modem szállt el így az SMS+4G megy azonkívűl telefonálni nem lehet vele. :W Erre viszont elég sokan panaszkodnak is.
    1/2
    De nem mondom, hogy a huawei sz*r, mert a kollégám majdnem 2 éves p8 lite elfárat akkuját gariban szó nélkük cserélték, igaz valamit eltosztak, mert koplett alaplapot és kijelzőt is kapott :). A másik céges p8 lite pedig 3 éve kézről-kézre jár az irodában. Naponta min 2-3 órát beszélünk róla....
    Ezek pedig a wifi elszállászról híresek.

    2/1
    Eközeben a P8 lite-kal együtt vettünk 3 db samsung A3-t. 2 már rég el is vérzett, de már elötte is mondták a kollégák, hogy a szoftverfrissítések óta egyre rosszabb, szaggat, valami beakad és leszívja az akkut stb..... Gariról visszadobták, hogy a nem megfelelő használat miatt mentek tönkre....
    2/2
    Erre a tavaly vett samsung J3 meg össze vissza melegedett, vibrált a kijelző, már úgy volt, hogy megy gariztatni, de egy hirtelen érkezett szoftverfrissítés helyrerántotta. Lekopogjam 3 hete nincs vele cumi.
    (Bár ha a hozzá kell nyúlni, akkor idegbajt kapok a samu menüjétől :(( )

    3/1
    A P8 előtt xiaomi mi2S-t gyilkoltam 2-3 évig (egy kamera optika szét is ugrott ebben is amikor 100* vágtam a sarokba :) ), amit meg azóta a nejem használ kb 2 éve. Ehhez képest tavaly cseréltem benne akkut valamint az IPS-s sárgulás most jött ki rajta egy 5 forintos nagságú foltban. Eszerint ez egy "istenkirály" telefon.
    3/2
    Miközben tényleg mennyit lehetett cumizni a romokkal. Mondjuk legalább volt mivel és egy "jó vas" nem ragadt le egy szinten (mint pl a meizu-k) a szoftveres hibajavíítások hiánya miatt. Én annó leálltam a 6.6.17-s romnál, de most tatláltam ezt az arhív hírt [Több, mint 4 éves készüléket is frissít a Xiaomi]
    .
    .
    .
    .
    Lehetne ragozni, de meglátásom szeint ez a telefon is olyan téma mint az autó.
    Legtöbbeknek az ár az első és hogy guruljon, ne rohadjon szét, mennyi és mire szóló garit kap stb.
    Akinek meg már több is belefér, azok pedig inkább fizetnek kicsivel-sokkal többet a pussz funkciókért. Kicsi sportos autó bitang motorral vagy egy bitang nagy terepjáró....

    DE MINDENKI A SAJÁT DÖNTÉSÉT FOGJA VÉDENI !!!! :Y

    Kedves olvasóm, köszönöm a türelmet! :)

    [ Szerkesztve ]

    xiaomi 12X; MI8; MI2S

Új hozzászólás Aktív témák