Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imi290

    aktív tag

    Sziasztok !
    Androidos telefon vásárlásán gondolkozom,jelenleg egy hat éves nokia n8-at használok.Sajnos nem nagyon vagyok már otthon annyira a mobilos piacon mint régen.Melyik márkát ajánljátok egy olyan embernek mint nekem,aki nem egy,vagy két évre vesz mobilt.Nem vagyok nagy telefonnyomkodós,de ha veszek akkor a következőket szeretném hogy tartalmazza:
    Usb C csatlakozó,legyen gyors töltés funkció,memóriakártya foglalat,viszonylag jó kamera,ledes vaku,ujjlenyomat olvasó,infravörös hogy tudjam irányítani a tévét például.Lehetőleg új android rendszer,3 GB RAM ha annyi elég már ma egy androidos készülékhez.Jaj és max 5 hüvelykes kijelző,de az sem lenne hátrány,hogy készenlétben látszódjon az óra(ez csak amoled panelnél van ha jól tudom).De ha ez nincs,akkor értesítési led.
    Esetleg nem tudtok olyan oldalt mondani,ahol ezeket a specifikációkat beírnám,és kidobná az a telefont ami támogatja ezeket ?
    Az árat tekintve,maximum 400 eurót adnék érte,de ha olcsóbb az sem baj,és szolgáltatónál venném,mert még régi mini sim kártyám van,és már az is van vagy 10 éves,lehet cserélni is kellene.
    És persze a telefont,telefonálásra,netezésre,fényképezésre,használnám.Inkább olyan általános felhasználásra.
    Köszi előre is. :R

Új hozzászólás Aktív témák