Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz #86564352 #63230 üzenetére

    Szerintem, ezt az arroganciát, itt be is fejezhetjük. Úgy érzem, már szándékosan trollkodsz és véded a Defendert foggal körömmel! Ez meg így elég visszás, főleg ahogy próbálod megmagyarázni, hogy én vagy mi vagyunk a hülyék.
    Újra lett indítva a gép, offline szkenner lefuttatva a végeredmény ugyan az, de ha elolvasod feljebb a többiek hozzászólását ugyan ez a helyzet a Defenderrel!
    Amit meg leírok teljesen életszerű, mert itt nem a minta mennyisége a lényeg.
    Ember letölti a torrentről vagy akárhonnan a kis csomagját, és le akarja ellenőrizni a Defenderrel, hogy van e benne vírus, mert nem akarja megfertőzni magát. Defender jelzi, hogy van, vannak vírusok a fájlban amit letöltött, de nem tudja kitörölni. Nem mond már meg, hogy ez nem életszerű eset vagy nem normális? Az meg pláne nem normális, hogy aki itt kipróbálta a Defedert ugyan ezt a jelenséget tapasztalja!
    csiscso82-nél is az oldotta meg a problémát, hogy maga törölte a kártevőket, és újraindította a gépet!

    Lehet, hogy Te nem fizetsz és nem kedveled a 3rd party AV-kat,d e hagyd már meg másnak is, hogy azt használjon amit akarsz! Minden hozzászólásod arról szól, hogy hirdeted az igét, hogy a 3rd party AV-k szarok és a Defeder az isteni megoldás.
    Köszi, de ebből nem kérünk. Menj szépen a Defender topikba és ott éld ki a fanatizmusodat.
    De azért, mert egy szoftver nem normálisan működik, ne engem vagy ne minket állítas be hülyének és ne magyarázd meg, hogy a Defender milyen fasza és tökéletes szoftver.

  • Cs1csó

    félisten

    válasz #86564352 #63230 üzenetére

    "éles rendszer" de ez nem a fő gépem, hanem egy régi csak netezős a konyhában, semmilyen pótolhatatlan adattal.

    Ezek a minták nem fognak "maguktól" fertőzni, én is kikapcsolt védelem mellett töltöttem le és miután kicsomagoltam kapcsoltam vissza a védelmet.
    Avast mellett volt, hogy bekapcsol védelemnél kezdtem tölteni és már menet közben törölte kb. mindet de így macerásabb is volt.

    Ettől még jó a Defender, ha talál valamit élesben futtatás előtt akkor azt jelzi, macerás visszaállítani mert karanténozza automatikusan de megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák