Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz Jenne #53347 üzenetére

    nem baj az, hogy átnézeted a géped mással is. Kaspersky sem mindenható és az ilyen toolbarokkal, meg hasonlókkal hadilábon áll. Sosem volt az erősségük!

    Defenderhez:

    Ahogy már korábban írtam, az av-comparatives, meg az av-tests cégek sosem voltak relevánsak. Véleményem szerint megbízhatatlanok a tesztjeik. Ha csak itt visszaolvasol, akkor látható, hogy mások a userek tapasztalatai. Nem csak védelem, hanem gépterhelés szempontjából.

    Ott van például az általam nagyra tartott és szeretett EAM. Közel sem fogja a gépet úgy, ahogy a teszteken jelzi a fenti két cég. Észre sem veszem a gépen. Időnként a frissítése az ami picit bezavar, de csak akkor amikor a core fájlokat frissíti. Amúgy észre sem venni. Konkrétan a laptopomon ezt használom, mert egy vacak 5500U proci van benne és észrevenni rajta mindent. :)

    Defender esetében fontos megjegyezni mint minden más termék esetében, hogy tapasztalt user esetén mindegy, hogy mi van fent. Az általad említett emberke, valószínűleg ész nélkül használja a gépét és nála előfordulhat, hogy a Kaspersky mellett is megfertőződhet! A Defender olyan amilyen, de az utóbbi 2 évben sokat fejlődött és tapasztalt ember kezében teljesen megfelelő lehet!

    [ Szerkesztve ]

  • daimonion

    senior tag

    válasz Jenne #53347 üzenetére

    Én meg fenntartom a véleményemet, hogy nem megfelelő kezekben egyik védelem sem megfelelő.Főleg a Windows Defender ilyen.
    feltűnt hogy milyen lassú a gép meg hülye felugró ablakok jelennek meg időnként a böngésző alatt.

    Milyen böngészőt használt ? ha NEM MS Edge-t akkor a smart screen már nem is működik. Akkor már egy védelmi réteget ki is hagyott. Ha mást akkor volt-e fent adblocker vagy egyéb más böngésző kiegészítő amely véd a káros oldalaktól ?

    . A lefuttatott keresések után a kasper 16 trojan akármit azonosított, kétszer újra kellett indítani a gépet, mikorra le tudta szedni, de leszedte mindet. MBAM szintén jó sokat talált. Kérdeztem is, hogy nem kapott figyelmeztető ablakokat a Defendertől? De állítása szerint semmi ilyen nem volt.

    Most őszintén bárki is el fogja mondani, hogy igen volt ablak és nem tudtam Mi is az és rányomtam valamit.
    egyébként meg az előzményeknél meg tudod nézni, hogy a Defender blokkolt-e valamit. Mappavédelem be volt kapcsolva ? Trojan akármi meg tág fogalom mert egy aktivátor is lehet trojan akármi

Új hozzászólás Aktív témák