Új hozzászólás Aktív témák

  • Dévacsen

    senior tag

    válasz -Sawyer- #66807 üzenetére

    Amit írtak neked az igaz,tűzfalhoz is tud egy kártevő kivétel szabályt létrehozni saját magának és még el is tudják magukat rejteni,hogy feladatkezelőben ne találjuk meg stb..De ez nem mai téma ez sok éve így megy,csak most futottál bele,az Eset termékeit nem ismerem,de ha van benne ahogy írták ez ellen védelem,lehet hogy nem volt bekapcsolva az a funkció,de ezt majd az aki érti,és ismeri az eset lelkivilágát.Egyébként alapból aktív a távoli hozzáférés egyéb összetevője is azon kívül ami le van tiltva(távoli asztal)ha tovább megyünk a beállításoknál látható,én pl minden rendszer újra rakás után ezeket kikapcsolom. Én már nem bíznék ebben a rendszerben és törölném,azért jelszavakat már változtass szerintem,mindehol ahol csak kell,lehet.kitudja mihez fért hozzá,mivel még újra is indult a rendszer,én már a biost is újra raknám egy pendrivról,és ha megint eset re esik a választásod mint védelem,jól át kell nézni a beállításokat.Van egy beállítás nem emlékszem melyik az ami alapból ki van kapcsolva ,de az eset ajánlja hogy kapcsolja be a felhasználó,szóval vannak ilyen dolgok,de mint írtam nem ismerem.

    [ Szerkesztve ]

    ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

Új hozzászólás Aktív témák